Atrakcje weselne

Jeśli planujemy przyjęcie weselne to warto zastanowić się nie tylko nad atrakcjami dla naszych przyszłych gości ale również nad pamiątką dla Państwa Młodych.
Ciekawym wyborem jest księga gości weselnych. Nasi najbliżsi i wszyscy zaproszeni na przyjęcie będą mogli dokonać pamiątkowego wpisu. Jest to naprawdę wspaniała pamiątka, do której Pary Młode chętnie wracają po latach.


Czy można jakoś urozmaicić atrakcję jaką są księgi gości ? Sporo osób zadaje sobie takie, bądź podobne pytanie. Oczywiście, że jest to jak najbardziej możliwe. Sporo osób zamawia na przyjęcie weselne foto-budkę, gdzie goście mają szansę zrobić sobie pamiątkowe i śmieszne zdjęcia. W ciągu kilku chwil są one drukowane. Następnie goście mogą przykleić je w księdze gości i złożyć pod fotografiami swoje własnoręczne podpisy.


Jaki jest koszt takiej usługi?

Księga gości nie jest sporym wydatkiem. Na tle pozostałych wydatków jakie czekają na Państwa Młodych jest to kwota, która nie zostanie zauważona. Wydatek kilkudziesięciu, kilkuset złotych to naprawdę niewielka kwota. Znacznie większym wydatkiem jest zamówienie foto-budki. Ktoś musi przyjechać na przyjęcie, ustawić budkę i ją obsługiwać, drukować zdjęcia itp. Miłym dodatkiem są gadżety, które możemy ubrać i wykonać naprawdę śmieszne, niezapomniane fotografie.


Czy goście cieszą się z tego typu atrakcji?

Bardzo dużo zależy od konkretnego rodzaju gości. W większości przypadków są oni naprawdę zadowoleni i chętnie korzystają z możliwości foto-budki. Nie ma ona jednak większego sensu, jeśli nie zdecydujemy się na księgę gości. Bez księgi nie będziemy mieli żadnej pamiątki z wesela. Oczywiście mowa o takiej dodatkowej pamiątce oprócz zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Bez księgi gości pamiątkę będą mieli sami goście, którzy wezmą fotografie ze sobą do domu. Chodzi jednak o to, aby to Para Młoda miała pamiątkę z najważniejszego dnia w jej życiu. Oczywiście ważne jest to, aby goście doskonale się bawili jednak należy pamiętać również o sobie.


Warto skorzystać z usług osoby, która profesjonalnie zajmuje się przygotowywaniem i organizowaniem przyjęć weselnych. Taka osoba będzie służyć nam radą i pomysłami, które naprawdę warto wykorzystać podczas przyjęcia weselnego.