Pytania o możliwość wykonania fotoksiazki

 

Zapytania o fotoksiążkę

 

Wraz z narzeczonym chcieli byśmy zrobić na nasze wesele księgę wpisów wraz z naszymi zdjęciami. Mam pytanie ile kosztowała by obróbka naszych zdjęć i książka, najlepiej jak by miała z 20 kartek, na których można by wpisać życzenia czyli papier pod jakiś cienki marker lub dobry do pisania np długopisem , jedno zdjęcie nie musiało by być na całą stronę ale na pół na 2/3 lub inne rozmieszczenie. Chcieli bysmy jedno zdjecie na jednej stronie i kawałek zostawiony do wpisu dziekuje proszę o wycene.

Czy jest możliwość stworzenia u Państwa, połączenia fotoksiążki ślubnej takiej jak na stronie foto-projekt.com.pl i fotoalbumu , czyli np. kilka stron ok. 6-8 ze zdjęciami na matowym papierze a pozostała część jako album do wklejenia zdjęć.
Będę wdzięczna za szybką informację zwrotną.

 

Teraz pojawia się kolejna mozliwość składania zamówień na fotoksiążki. Oprócz typowej oferty samodzielnego zaprojektowania fotoksiążki i przesłania gotowego projektu do producenta w celu jej wykonania - można też - zlecić opracowanie projektu fotoksiążki. wiadome jest że zrobią to dobrze. Wiadome jest że projekt bedzie atrakcyjny. Po więc się męczyć i tracić czas na samodzielne projektowanie. Szczególnie, że nie kosztuje to dużo więcej.