Opinie o fotoksiążkach

Poniżej prezentujemy różne opinie spotykane na forach internetowych na temat fotoksiążek.


cyt. " Fotoksiążka jest według mnie dużo lepsza od zwykłego i nudnego czasami albumu. "

cyt. " Ciekawie zaprojektowana fotoksiążka i dobrej jakości z pewnością jest bardziej atrakcyjna niż tradycyjny album ze zdjęciami. "

Prawda - poszczególne strony fotoksiążki najczęściej mają różny charakter, różny układ zdjęć i ich wielkość. Zdjęciom czasami towarzyszą krótkie opisy. Nie ma tu powtarzalności jaka występuje w tradycyjnym albumie fotograficznym od początku do końca.


cyt. "Ja zrobiłam sobie fotoksiążke ze zdjęciami ślubnymi i jestem bardzo zadowolona z albumu odpadały zdjęcia natomiast z fotoksiążką nic się nie dzieje. "

Jeśli zdjęcia będą przyklejonym specjalnym klejem lub specjalnymi dwustronnymi narożnikami to nie będą się odklejać. Oczywiście zdjęć nie należy przyklejać zbyt blisko grzbietu fotoalbumu. Z fotoksiążki również mogą wypadać kartki jeżeli zrobiona jest ona w taniej technologii tak jak to widać na obrazu z prawej strony.


cyt. " Ja widziałam! Foto-książki różnią się w zalezności od firmy w jakiej postanowiłaś zrobić tą książkę i od rodzaju papieru. Najpiękniejsze są te z twardymi kartami, które otwierają się zupełnie na płasko."

Te otwierające się na płasko z twardymi kartkami to są fotoalbumy a nie fotoksiążki. Faktycznie robią dużo lepsze wrażenie niż fotoksiążki. Trzeba jednak dodać, że albumy do wklejania zdjęć kosztują kilka razy więcej od fotoksiążek - a to robi różnicę.