Papier fotograficzny Fuji Supreme

Profesjonalny  papier fotograficzny w rolach. Zastosowanie- do produkcji zdjęć zarówno w minilabach cyfrowych jak i analogowych

 

Opis papieru Supreme

FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER to papier, który został opracowany z myślą o klientach końcowych oczekujących bardzo wysokiej jakości odbitek ze zdjęć. Zapewnia on szeroką gamę kolorystyczną oraz trwałe podłoże, oferując optymalne właściwości również w podczas oglądania przeglądania odbitek. Ten typ papieru wyróżnia się odpowiednio grubą warstwą bazową, charakteryzuje go gładkie wykończenie błyszczącej powierzchni, a arkusze oznaczone są na rewersie atrakcyjnymi złotymi wyróżnikami.  Zakres kolorystyczny papieru Supreme High Definition jest szerszy, a jego grubość wyższa w porównaniu z papierem Supreme.

https://www.szablony.in/produkt/zdjecia-do-albumu/

Papiery High Definition zapewniają wzbogacone odwzorowanie kolorystyki, czystą biel oraz doskonałą stabilność obrazu, tak jak inne papiery Fujicolor Crystal Archive. Papier typu Supreme High Definition, może być używany w minilabach serii Frontier, jak również w szybkich naświetlarkach. Papier FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME HD dostępny jest z powierzchnią błyszczącą oraz luster.

 

Cechy papieru Fuji:

  •     Żywsza reprodukcja barw
  •     Bardziej olśniewająca biel i poprawione szczegóły w jasnych partiach obrazu
  •     Doskonała stabilność obrazu
  •     Poprawiona charakterystyka obsługi