DS40 kontra cyfrowe minilaby

W ślad za nią poszli inni bo zobaczyli, że drukarka dnp ds40 to godziwy sprzęt, który doskonale pasuje w polskich realiach|do polskich potrzeb, do oczekiwań rodzimych fotografów zawodowych, właścicieli studiów fotograficznych. Drukarka jest mała, o solidnej budowie. DNP DS-RX1 można na przykład przewieźć z sobą w różne miejsca poza zakładem fotograficznymużytkować jako drukarkę przenośną, którą można zabierać na plenery. Wyposażeni w mobilny komputer można drukować bardzo szybko, z znamienitą jakością uznanego minilaba. Posiadanie drukarki dnp ds40 daje możliwość dodatkowego zaoszczędzenia czasu. Zauważyły to osoby oferujące fotografię ślubną. Drukarka dnp ds40 przez wielu z nich jest zabierana na różnego rodzaj imprezy zawody sportowe. DNP DS40 chętnie jest nabywana przez studia fotograficzne posiadające starszej generacji drukarek innych Mitsubishi lub Olympus używane głównie do drukowania zdjęć paszportowych.

 

Drukarkę DNP zamawiają dla siebie również laboratoria fotograficzne posiadające wyeksploatowane laby. Drukarka DNP DS40 stanowi alternatywę w momencie awarii minilaba. Dzięki DNP DS40 unika się sytuacji niewykonania zleceń. Cena DNP DS40 jest bardzo atrakcyjna. Praktycznie każdą firmę stać aby zapłacić za DNP DS40 tą cenę.

Drukarki dnp ds40 należy nade wszystko polecić do zakładów, które robią zdjęcia na papierze we współpracy z innymi laboratoriami. Cena fotek z DNP DS40 jest podobna do tej jaką się płaci innemu laboratorium. Robiąc zdjęcia u siebie można je dostosować do oczekiwań klienta. Drukarka DNP DS40 oferuje: - cena dnp ds40 jest bardzo kusząca - duża wydajność drukowania normalnych zdjęć 10x15 - szeroki zakres formatów 10x15, 15x20, 15x23  ( dnp ds40 papier ) - wydruki odporne na wodę i światło pokryte są specjalną posiada pionierski system zdejmowania - posiada szczególny system chłodzenia głowicy - czytelne instrukcje napisane w języku polskim i ilustrowane - opcja stwarzania swoich ustawień kolorystycznych - albowiem cena dnp ds40 jest niska to przy wykorzystaniu kilku drukarek można utworzyć minilab termosublimacyjny Poczytaj na forach internetowych jak inni komentują dnp ds40. Sprawdź również jak inni ją stosują a może znajdziesz pomysł na własny firmę?. Nie kupuj laba chemicznego.